Вибираємо стильний пенал та дзеркало з шафою в ванну кімнату

Важко уявити сучасну ванну кімнату без дзеркала, тумби чи шафки, адже меблі у ванній кімнаті - це не тільки зручність, але й гармонійне доповнення до загального інтер'єру кімнати. Дзеркало - це один із центральних елементів у ванній кімнаті (звісно, після самої ванни чи душової кабіни). Воно візуально розширює приміщення та збільшує його простір. 

В свою чергу, шафа (пенал) повинна бути виготовлена зі спеціальних вологостійких матеріалів, має бути функціональною, стильною та красивою, а також підходити до інтер'єру ванної кімнати. Якщо у вас ванна кімната ще не облаштована, то краще купувати меблі одним комплектом, у який зазвичай входять: тумба з умивальником, дзеркальна шафа, пенал. Купивши комплект меблів, ви будете впевнені, що вони будуть відмінно гармоніювати між собою.

Отож, розберемося, за якими характеристиками потрібно вибирати дзеркало з шафою в ванну кімнату.

1. Дзеркало. Дзеркало для ванної повинне бути виготовлене з вологостійких матеріалів або з нержавіючого металу. Другий аспект - це дизайн, дзеркало має не тільки ідеально вписуватися в загальний інтер'єр ванної кімнати, але й гармоніювати з іншими меблями в ній.

На сьогоднішній день, крім стандартних дзеркал, також існують такі пропозиції:

- дзеркало для ванної кімнати з підсвічуванням;

- дзеркало-шафа.

Підсвічування в дзеркалі є практичним елементом: купивши таке дзеркало, ви можете забути про додаткове освітлення. Дзеркало-шафа, в свою чергу, є фунціональним елементом ванної кімнати. Шафа, що схована за дзеркалом, допомагає раціонально використовувати кожен сантиметр ванної кімнати.

2. Пенал (шафа). Шафи для ванної кімнати можна поділити на: навісні та підлогові пенали. 

Обидва варіанти є практичними та надійними у використанні, кожен із них має свої плюси. Наприклад, навісний пенал можна встановити на ту висоту, яка буде прийнятною для вас, відсутність ніжок робить процес прибирання простішим, а також така шафка має модний та сучасний вигляд. В свою чергу, пенал на ніжках є більш надійним.

Щоб вдало купити у ванну кімнату дзеркало з полицею чи пенал і не помилитись з вибором, віддавайте перевагу перевіреним виробникам - Juventa та Botticelli, які зарекомендували себе на ринку як такі, що виробляють якісні та довговічні продукти.

В інтернет-магазині «Мій Кошик» представлений широкий вибір продукції цих брендів: тумби з раковинами, дзеркала з підсвіткою, пенал та інші меблі з гарантією. Ми є офіційними представниками торгових марок Juventa та Botticelli.

Купуйте лише найкращі меблі для ванної кімнати - адже це ваш комфорт та затишок!